193. Apoštol Šimon Kananejský milosrdný
Autor: Bedřiška Znojemská Krejčí
(1928 Znojmo)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 48 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč