14. U stolu
Autor: Jánuš Kubíček
(1921 Nové Hrady (Chrudim), Česká republika - 1993 Brno (Brno-město), Česká republika)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez, datace: 1952
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 34,5 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 09.06.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat