58. Průmyslová továrna
Autor: Jánuš Kubíček
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 34 x 41 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč