Slezská Ostrava

Autor: Josef Kaluda
(1920 Ostrava - 1985 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 51 x 59 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč