17. Koupání
Autor: Atila Juhás
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 60 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč