Koupání

Autor: Atila Juhás

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 60 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč