Koupání

Autor: Atila Juhás

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 60 cm

Konec dražby: 03.05.2021 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč