Chlapec v šátku

Autor: Theodor Bechník
(1914 Kroměříž - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1943
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 33 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč