95. Bača v Tatrách
Autor: Theodor Bechník
(1914 Kroměříž - ?)
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 117 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 20.07.2021 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč