43. 2ks maleb - Zima a před bouří
Autor: František Skála
(1817 Písek - ?)
1.ks signováno vlevo dole, stav dobrý, rámováno. 2.ks mírně poškozeno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 26 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč