189. Európa
nesignováno, paspartováno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč