203. Anděl
Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 15:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč