239. V lese

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na překližce, datace: 1933?
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 71

Konec dražby: 07.06.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč