268. V lese
Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na překližce, datace: 1933?
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 71
Konec dražby: 14.07.2019 16:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč