V lese

Autor: František Jakub
(1875 Praha - 1940 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na překližce, datace: 1933?
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 71

Konec dražby: 04.03.2019 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč