26. Abstrakce
Autor: Ludmila Jandová
(1938 Osek - 2008)
signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 29 x 24 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč