Abstrakce

Autor: Ludmila Jandová
(1938 Osík - 2008)

signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 29 x 24 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč