34. Poloostrovy - Velký formát
Autor: Jaroslav Valečka
(1972 Praha)
signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2009
Šířka: 136 cm, výška: 106 cm, rámování: 112 x 142 cm mírně pošk.
Konec dražby: 22.07.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 19 000 Kč