147. Studie portrétu
Autor: Jaroslav Kopáč
(1904 Praha - 1949 Paříž, Francie)
přisouzeno autorovi, zaskelno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 64 cm, rámování: 73 x 55 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč