Karel Černý? - Milenci

rámováno, signatura nenalezena
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 52 x 68 cm
Stav: poškozená malba

Konec dražby: 18.06.2019 19:52

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč