Krajina s říčkou

signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28,5 x 34 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč