19. Macháček - Zimní nálada

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 59 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:09 SELČ

Zbývá: 6d 3h 59m 57s

Vyvolávací cena: 800 Kč