19. Macháček - Zimní nálada
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 59 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč