19. Na loďce na řece
signováno monogramem AH a datováno 1904 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno v dobovém rámu
Technika: akvarel, datace: 1904
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč