19. Před domem
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 32 x 23 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč