19. Před domem

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 3d 19h 15m 14s

Vyvolávací cena: 300 Kč