19. Stříbrný podnos

secesní stříbrný podnos s uchy zdobený rostliným motivem, puncováno, ryzost AG 800/1000, chybí jedna nožka, přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu
Materiál: AG 800/1000
Šířka: 61 cm, výška: 33 cm, váha: 1643 g
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 20:18 SEČ

Zbývá: 8d 19h 23m 47s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč