Kachel

fajánsový kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč