190. Soubor lidových ikon
celkově 4 kusy lidových pravoslavných ruských ikon, přivezených v sedmdesátých letech majitelem ze Sovětského svazu
Datace: 70. léta 20. století
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč