44. Zátiší s pomerančem
Autor: J. Vohánka
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 40,5 x 52 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč