Zátiší s pomerančem

Autor: J. Vohánka

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 40,5 x 52 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč