46. Snopy na Vysočině
Autor: J. Vohánka
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33 x 40 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč