Cesta k domu

Autor: Věra Šlárová

signováno vpravo dole, na reversu zbytek štítku, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 53 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč