Erupce

Autor: Lubomír Hakl
(? ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: překližka
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm, rámování: 84 x 84 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč