184. Entuziasmus
Autor: Lubomír Hakl
(? ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: překližka
Šířka: 80 cm, výška: 94 cm, rámování: 96 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč