185. Erupce
Autor: Lubomír Hakl
(? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: překližka
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm, rámování: 84 x 84 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč