45. Samota
Autor: Eva Řepková Benešová
(1935 ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 65 cm, výška: 81 cm, rámování: 84 x 67,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč