172. Šěříky ve džbánu

Autor: Jan Jůzl
(1905 Hořepník - 1976 Havlíčkův Brod)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 55 cm, výška: 85 cm, rámování: 83,5 x 74 cm

Konec dražby: 13.04.2023 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč