Vysočina

Autor: Jan Jůzl
(1905 Hořepník - 1976 Havlíčkův Brod)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1968
Šířka: 61 cm, výška: 53 cm, rámování: 63 x 71 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč