86. Krajina se snopy slámy
Autor: Jan Jůzl
(1905 Hořepník - 1976 Havlíčkův Brod)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 57,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 52,5 x 72,5 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč