191. 2 Ks Grafických listů
Litografie Alois Moravec, dřevořez Oldřich Kerhart. Volné listy
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 43 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč