191. Schmidt - Koupající se dívka
Signováno vpravo dole, na reversu štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč