222. Krajina

Autor: Stanislav Kaláb

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 53 cm, rámování: 62,5 x 49 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč