222. Krajina
Autor: Stanislav Kaláb
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 53 cm, rámování: 62,5 x 49 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč