Vysoké tatry - Zbojnická věž

Autor: Antonín Rajlich
(? Šternov - ?)

vpravo dole autorská pečeť, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 34 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 48 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč