105. PF 1970
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 23 x 33 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč