107. Průčelí kostela
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Monogramováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: 21 x 17 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč