126. PF 1994
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 13 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 18 x 22 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč