127. PF 2002
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 13 cm, výška: 9 cm, rámování: 18 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč