132. PF 1989
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Šířka: 14 cm, výška: 9 cm, rámování: 17 x 23 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč