138. PF 1980
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 17 x 22 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč