180. PF 1970
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 18 cm, rámování: 20 x 31 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč