PF 1970

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 23 x 33 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč